Úvod > Aktuality > UPZORNĚNÍ - INFORMATIVNÍ SCHŮZKA

Informativní schůzka.PDF

V Dětkovicích dne 13. března 2017

Vážení spoluobčané,

počátkem měsíce dubna 2017 začnou v naší obci práce na rekonstrukci kanalizace, která se bude týkat kanalizace umístěné v tělese hlavní komunikace procházející naší obcí. Tyto práce s sebou přinesou nezbytná omezení, např. v dopravě, kdy bude obtížnější výjezd vozidel z nemovitostí, dočasné parkování na veřejném prostranství, apod.

Abychom Vám mohli sdělit co nejvíce informací, rozhodli jsme se ve čtvrtek 23. března 2017 v 18.00 hodin uspořádat v přísálí kulturního domu „INFORMATIVNÍ SCHŮZKU“, kde budou přítomni i zástupci projekční kanceláře a stavby vedoucí zhotovitelské firmy, připraveni odpovědět Vám na jakékoli dotazy týkající se průběhu stavebních prací a postupu při připravované rekonstrukci.

Jan Vrána                                                                                  starosta obce