Úvod > Hlášení MR > Nabídka pracovního místa - Fischer automotive systems s.r.o. Ivanovice na Hané

Nabídka pracovního místa - Fischer automotive systems s.r.o. Ivanovice na Hané

20.9.2017
Datum ukončení:
2.10.2017

Společnost fischer automotive systems s.r.o. Ivanovice na Hané, výrobce plastových kinematických interiérových dílů a výdechů pro luxusní vozy, přijímá pracovníky na pozice:

Dělník/dělnice-ruční montáž

Dělník/dělnice-lisovna

Seřizovač vstřikolisů

Skladník

Údržbář

Mistr/mistrová

Nabízíme nové čisté pracovní prostředí s budoucností, velkou škálu odměn a zaměstnaneckých benefitů včetně příspěvku na dopravu, na stravování, firemní oblečení, prášky na praní, flexi passy, příspěvky na očkování aj.

Zájemci se mohou hlásit na vrátnici společnosti ficher automotive, kde vyplní „Dotazník uchazeče o zaměstnání“,  nebo přímo na personálním odd. vždy v úterý a ve čtvrtek v době  od 10.00-11.00 hodin či telefonicky na čísle 516 429 115. Pokud si nejste jisti, přijďte, vše Vám ukážeme a ostatní již ponecháme na Vás.