Drobečková navigace

Úvod > Hlášení MR > Oznámení o přerušení dodávky el. energie

Oznámení o přerušení dodávky el. energieDatum konání:
21.8.2019

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

 

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie:

 

Dne 21. 08. 2019 od 07:45 hod do 14:30 hod

 

Obec                                     Část obce

Dětkovice                             Dětkovice

Švábenice                            Švábenice

 

Vypnutá oblast:

Švábenice celá obec

Dětkovice celá obec

a dále

odběratelská trafostanice Švábenice Bureš (701060)

odběratelská trafostanice Dětkovice ZD (č. 320347)

odběratelská trafostanice Švábenice ZD (č. 310604)

odběratelská trafostanice Švábenice Škola (č. 310603)

 

Z tohoto důvodu bude ve středu Pošta Švábenice otevřena pouze odpoledne od 16:00 hodin do 17:00 hodin, Holičství a kadeřnictví Aneta Hrozová bude zavřeno. Prodejna ENAPO bude otevřena dle běžné otevírací doby.

 

Společnost E.ON Distribuce, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el. energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

 

Upozornění:

V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napěm. Případné použi vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společnos E.ON Česká republika, s.r.o.

 

Pro případné další informace volejte E.ON Poruchovou linku 800 22 55 77 nebo navštivte www.eon.cz, kde v části věnované distribuci najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny, nebo použijte přímo adresu http://portal.eon.cz/cs/otg/.

 

Děkujeme Vám za pochopení.

E.ON Distribuce, a.s.