Úvod > Život v obci > Získané dotace

Získané dotace

Štítky:

Projekt "Vybudování varovného a výstražného systému - protipovodňová opatření obce Dětkovice" podpořil instalaci lokálního varovného systému a následnou digitalizaci povodňového plánu s cílem napomoci správnému posouzení povodňového nebezpečí, ochraně zdraví a majetku občanů.

"Dětkovice, rozvody VO a telekomunikační vedení"

Datum konání: 30. 11. 2020

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií (Evropský fond pro regionální rozvoj - Integrovaný regionální operační program) a Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky.

Stavební úpravy obecní budovy č.p. 53 pro potřeby sociálního bydlení

Tento projekt byl spolufinancován Evropskou unií (Evropský fond pro regionální rozvoj - Integrovaný regionální operační program) a Ministerstvem pro místní rozvoj České republiky.