Úvod > Život v obci > Aktuality > Obnovení činnosti OÚ Dětkovice pro veřejnost

31.5.2020

Oznamujeme občanům, že

od 11. 5. 2020 je obnovena činnost

obecního úřadu Dětkovice pro veřejnost, v nedokladných případech,

kdy je nezbytná osobní účast!!!

·     pro omezení osobního kontaktu zaměstnanců s veřejností na nezbytně nutnou úroveň upřednostňujeme písemný, elektronický či telefonický kontakt ve všech případech, kdy je to možné;

·  v úřední hodiny pro veřejnost jsou pracovníci dostupní telefonicky, e‑mailem (informace na webu města www.obecdetkovice.cz) nebo datovou schránkou. Schůzku s pracovníkem si můžete domluvit telefonicky v nezbytně nutných případech - je nutné osobní návštěvu sjednat předem;

·     písemnosti a žádosti můžete zanechat na podatelně úřadu v úřední hodiny po dohodě (tel. 517 365 470) nebo vhodit do poštovní schránky u vstupu;

·    při vstupu do budovy a při osobním kontaktu s pracovníky dbejte zvýšených hygienických opatření – bariéra 2 metry, je-li to možné, neshlukovat se v budově, používat ochranné prostředky a roušky – viz režimová opatření.

Režimová opatření pro vstup do budovy

Obecního úřadu Dětkovice

k zamezení šíření nákazy Covid-19

Povoluje se vstup do budovy úřadu při dodržení pravidel

·      Do budovy úřadu vstupujte a v celé budově se pohybujte se zakrytými ústy a nosem (šátkem, rouškou nebo respirátorem).

·      Do vestibulu budovy úřadu vstupujte vždy jednotlivě (výjimkou je doprovod dítěte nebo osoby, která vyžaduje doprovod ze zdravotních důvodů).

·      Před vstupem do dalších částí budovy úřadu použijte desinfekci rukou (desinfekce je dostupná ve vstupní chodbě).

·      V rámci zajištění vlastní bezpečnosti dodržujte vždy odstupy mezi osobami minimálně 2 m a netvořte skupinky osob.

·      U kanceláře, kde budete vyřizovat úřední záležitosti, vyčkejte na vyzvání k vstupu a následně uposlechněte pokynů příslušného zaměstnance úřadu.

·      Po celou dobu pohybu v budově úřadu (včetně kanceláře) mějte zakrytá ústa a nos.

·      Po vyřízení úředních záležitostí neprodleně opusťte budovu úřadu.

Zakazuje se vstup do budovy úřadu osobě

·      Která není předem telefonicky objednána za účelem vyřízení neodkladné úřední záležitosti.

·      Které byla nařízena karanténa nebo se u ní rozhoduje o nařízení karantény.

·      Která byla vědomě v kontaktu s pacientem nakaženým nákazou COVID 19.

·      Která má zvýšenou teplotu nebo vykazuje znaky respiračního onemocnění.