Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasu > Oznámení pro občany!!!

Oznámení pro občany!!!Datum konání:
18.3.2020
Datum ukončení:
12.4.2020

 Vážení občané,

 

vzhledem k aktuálním opatřením a rozhodnutí vlády ČR o nouzovém stavu je od dnešního dne, tj. od 18. 3. 2020 do odvolání obecní úřad Dětkovice pro veřejnost uzavřen!!!

Pro komunikaci s úřadem využívejte výhradně elektronickou formu (e‑mailovou adresu starosta@obecdetkovice.cz, případně datovou schránku).

 

Výběr poplatků za rok 2020 je prodloužen do 31. 5. 2020. Do odvolání není možné provést úhradu v hotovosti. Občané můžou uhradit poplatky bezhotovostním převodem. Pro získání více informací, nás prosím kontaktujte na e-mail: starosta@obecdetkovice.cz. Do jednoho dne vám odpovíme a zašleme podklady k platbě!!! Dle informací ze společnosti Respono budou vývozy popelnic probíhat na staré zámky do 30. 6. 2020.

 

Dále oznamujeme, že na základě nařízení Vlády ČR je zakázán volný pohyb osob na celém území České republiky. Z tohoto důvodu jsou pro veřejnost uzavřena dětská i jiná hřiště, obecní knihovna, kulturní dům a všechny náboženské akce a mše svaté jsou zrušeny.

 

Důrazně žádáme občany, aby se v současné situaci chovali zodpovědně k sami sobě, ale i vůči svým spoluobčanům, dodržovali veškerá hygienická opatření, pokud budou muset opustit své domovy za účelem nákupu potravin nebo z jiného důvodu, aby dodržovali předepsané rozestupy, a především, aby při pohybu mimo domov nosili přes ústa a nos roušku, šátek nebo jinou ochranu.