Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasu > RESPONO, a.s. - informace pro občany

RESPONO, a.s. - informace pro občany

31.3.2021
Datum ukončení:
30.4.2021

Vážení občané,

dovolujeme si Vás požádat o spolupráci ve věci nutnosti přistavení nádob na směsný komunální odpad v den plánovaného svozu na viditelném místě v blízkosti místní komunikace tak, aby posádky svozových vozidel mohly zajistit jen jejich vyprázdnění. Velmi často se stává, že posádky nádoby hledají na soukromých pozemcích u domů, nádoby nejsou vystaveny v den svozu včas apod. Tyto problémy posádky výrazně zdržují a zbytečně prodlužují délku svozu.

V případě, že nebude nádoba na směsný komunální odpad přistavena v den plánovaného svozu včas tj. od 6 hodin na viditelném místě u místní komunikace, nebude proveden její řádný výsyp. Na pozdější reklamace bohužel nemůžeme brát z výše uvedených důvodů zřetel.

Velmi děkujeme za pochopení a za to, že nám pomáháte zajistit plynulý svoz odpadu ve vaší obci.

RESPONO, a.s.